Kavel 910 Will Berg (1921-2001) - originele gouache voor kinderboek ‘Jakko’
Kavel 910. Will Berg (1921-2001) - originele gouache voor kinderboek ‘Jakko’

Gouache op papier, voorstelling van een jongen op een fiets met kar. Betreft een originele illustratie voor het kinderboek ‘Jakko’ door Anita Geldemond. Middenonder gesigneerd Will Berg (Arnhem 1921 - 2001)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 34 x 39 cm, lijst 42 x 52,5 cm
Startbod
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel