Kavel 557 Zes 18e eeuwse Famille Rose roombordjes
Kavel 557. Zes 18e eeuwse Famille Rose roombordjes

Lot van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kommetjes, Qianlong periode (1735-1796), met Famille Rose decor van bloemen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 17 cm
Conditie Twee met kleine glazuurchips, één met haarlijn 4 cm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel