Kavel 702 Zeven beeldjes
Kavel 702. Zeven beeldjes

Lot van zeven 20e eeuwse beeldjes: een art deco zwaan op onyx basement, drie biggetjes, een konijn, vogel op marmeren sokkel en bronzen art deco hert.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte hertje 20 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel