Kavel 940 Zilveren bonbonmandje, Seize stijl
Kavel 940. Zilveren bonbonmandje, Seize stijl

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren bonbonmandje, groot formaat. Louis Seize stijl, ajour gezaagd, met twee grepen, guirlandes, portretmedaillons, strikmotieven, leeuwenmascarons etc. Aan de onderzijde gemerkt met lopende leeuw.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lengte 19 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel