| Kavel | 709. 17e eeuwse tegels (17x) |
| Omschrijving | Lot van 17 antieke 17e eeuwse tegels, polychroom met bloemmotieven. Met beschadigingen en/of gerestaureerd. |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 220 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |