| Kavel | 874. Hollandse School 20e eeuw |
| Omschrijving | Schilderij, acryl op papier. Expressionistisch landschap. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 55 |
| Verkocht voor | € 55 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |