| Kavel | 681. Fries kerfsnee stoof, Terschelling 1889 |
| Omschrijving | Een antieke 19e eeuws Fries kerfsnee stoof, met opschrift ‘Anna Arnoldos Banning 1889’. Aan de onderzijde gemerkt door maker ‘A.C. Schaap Midsland’. Met Fries aardewerken testje. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |