| Kavel | 683. Herman van der Stok (1870-1946) |
| Omschrijving | Lithografie op papier. 21/25. " In de diepte der zee", meermin met diverse schelpen en vissen. Gesigneerd in potlood Herman van der Stok (1870-1946). Ca 1925. Origineel gelijst. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 37 x 28 cm |
| Huidig bod | € 70 |
| Verkocht voor | € 70 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |