| Kavel | 527. Ids Wiersma (1878 – 1965) |
| Omschrijving | Ets op papier. ‘Bij Bergum West’. Rechtsonder gesigneerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 – Dokkum 1965). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 14 x 26,5 cm, lijstmaat 26 x 37,5 cm |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |