| Kavel | 571. Ids Wiersma (1878 – 1965) |
| Omschrijving | Ets op papier. Dorpsgezicht met figuren. Rechtsonder gesigneerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 – Dokkum 1965). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 14,5 x 23,5 cm, lijst 27 x 34,5 cm |
| Huidig bod | € 45 |
| Verkocht voor | € 45 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |