| Kavel | 750. Ids Wiersma (1878-1965) |
| Omschrijving | Ets op papier, ‘bij Eernewoude’. Rechtsonder gesigneerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 – Dokkum 1965), oplage 80/100. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 70 |
| Verkocht voor | € 70 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |