| Kavel | 791. Ids Wiersma (1878-1965) ets op papier. Dokkumer Ee. |
| Omschrijving | Een ets op papier. De Dokkumer Ee bij Bartlehiem. Gesigneerd in de plaat en met potlood Ids Wiersma (1878-1965). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 18 x 30 cm., lijst 41 x 51 cm |
| Huidig bod | € 240 |
| Verkocht voor | € 240 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |