| Kavel | 831. Johannes Hessel Brolsma (1909-1990) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Romantische voorstelling van een vrouw bij een bruggetje in de natuur. Linksonder gesigneerd Johannes Hessel Brolsma (Groningen 1909 – Ede 1990). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 12 x 19 cm |
| Huidig bod | € 80 |
| Verkocht voor | € 80 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |