| Kavel | 893. Kristallen parfumflacon met gouden montuur |
| Omschrijving | Een antieke 19e eeuwse kristallen parfumflacon met 14 karaats (585/1000) geelgouden hals en dop. Conditie: dop beschadigd. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | Lengte 9 cm |
| Huidig bod | € 130 |
| Verkocht voor | € 130 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |