| Kavel | 559. Lot diverse wanddecoraties (11x) |
| Omschrijving | Lot diverse wanddecoraties, o.a. 19e eeuwse steendrukken, aquarel Jelsum door D.J. van der Heide en diverse 18e eeuwse kopergravures. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 75 |
| Verkocht voor | € 75 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |