| Kavel | 716. Martin van Waning (1889-1972) |
| Omschrijving | Ets op papier, voorstelling van een man met bezem, titel ‘straatveger’. Rechtsonder gesigneerd Martin van Waning (1889 – 1972). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 25 x 12 cm, lijst 36 x 21 cm |
| Huidig bod | € 15 |
| Verkocht voor | € 15 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |