| Kavel | 501. Melkaad, gedateerd 1855 |
| Omschrijving | Een antieke 19e eeuwse roodkoperen melkaad, gebruikt voor het opromen van melk. Gegraveerd rechtsboven met initialen ‘S.S’ en datering 1855. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 47 x 85 cm |
| Huidig bod | € 75 |
| Verkocht voor | € 75 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |