| Kavel | 628. Oiva Toikka voor Iitalla |
| Omschrijving | Lot van twee groen glazen vogels: model 'Tavi', ontwerp Oiva Toikka (1931-2019) voor Littala, Finland, productie van 1998 tot 2003. En model 'Tavitar', ca. 1998. Beide gemerkt met sticker en gesigneerd 'O. Toikka Nuutajärvi'. In goede staat. |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | Lengte 16 tot 18 cm |
| Huidig bod | € 260 |
| Verkocht voor | € 260 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |