| Kavel | 524. Sjoerd de Vries (1909-1996) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, stadsgezicht Amsterdam. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 - Alkmaar 1996), gedateerd 1983. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | Beeld 54 x 69 cm, lijst 58 x 73 cm |
| Huidig bod | € 60 |
| Verkocht voor | € 60 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |