| Kavel | 963. Viool met strijkstokken |
| Omschrijving | Een laat 19e of vroeg 20e eeuwse viool, aan de binnenzijde gemerkt ‘Giovan Paolo Magini Brescia 1655’. Met daarbij twee strijkstokken, één gemerkt Techler. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 190 |
| Verkocht voor | € 190 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |