| Kavel | 507. Willem Johan Cornelis Jacobus Lodewijk Stern (1879-1939) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, paard en veulen. Linksonder gesigneerd Willem Johan Cornelis Jacobus Lodewijk Stern (Heille 1879- Zeist 1939). |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 20 |
| Verkocht voor | € 20 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |