| Kavel | 512. Zilveren onderzetter |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) Hollands zilveren onderzetter met glazen plaatje, geplaatst op bolpootjes en met twee grepen, gekeurd met leeuwtje en onduidelijk meesterteken. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | Lengte 24 cm |
| Huidig bod | € 95 |
| Verkocht voor | € 95 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |