Kavel 1569 18e eeuws Delfts polychroom bord met papegaai
Kavel 1569. 18e eeuws Delfts polychroom bord met papegaai

Een antiek 18e eeuws Delfts aardewerken bord, polychroom decor met voorstelling van een papegaai op een ring. Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 22,5 cm
Conditie Met schilfers en chips
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel