Kavel 1125 18e eeuwse Delfts aardewerken schotel
Kavel 1125. 18e eeuwse Delfts aardewerken schotel

Een antieke 18e eeuwse Delfts aardewerken schotel met floraal decor. Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 31 cm
Conditie Randrestauratie (chips bijgewerkt)
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel