Kavel 1434 18e eeuwse Fries zilveren roomkom, Wieger Cornelis Schreuder Sneek
Kavel 1434. 18e eeuwse Fries zilveren roomkom, Wieger Cornelis Schreuder Sneek

Een antieke 18e eeuwse Fries zilveren roomkom, met rijk gedreven decor. Aan de onderzijde gekeurd met belastingkeur ‘O’, mr. Wieger Cornelis Schreuder, werkzaam te Sneek. Dank aan dhr. Schipper (zilverstudie.nl) voor de toeschrijving.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 11 cm, hoogte 6 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel