| Kavel | 1434. 18e eeuwse Fries zilveren roomkom, Wieger Cornelis Schreuder Sneek |
| Omschrijving | Een antieke 18e eeuwse Fries zilveren roomkom, met rijk gedreven decor. Aan de onderzijde gekeurd met belastingkeur ‘O’, mr. Wieger Cornelis Schreuder, werkzaam te Sneek. Dank aan dhr. Schipper (zilverstudie.nl) voor de toeschrijving. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede 11 cm, hoogte 6 cm |
| Conditie | Lichte gebruikssporen |
| Huidig bod | € 130 |
| Verkocht voor | € 130 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |