Kavel 1592 19e eeuws zilveren tasbeugel en twee zilveren beursjes
Kavel 1592. 19e eeuws zilveren tasbeugel en twee zilveren beursjes

Lot: een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tasbeugel. Opengewerkt, gegraveerd en aan fluwelen tas. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje en jaarletter K (1920). Met daarbij een Duits derde gehalte (800/1000) zilveren maliënkolderbeursje, gegraveerd op de rand en een 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren beursbeugeltje met geel stoffen tasje, gegraveerd ‘A.D.K. 1876’ aan de binnenzijde. Gekeurd met minervakopje en meesterteken G13 = Jacobus van Geelen, Schoonhoven, periode 1868 tot 1889.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Grootste tas 12 x 22 cm
Conditie Over het algemeen goede staat r
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel