Kavel 1115 19e eeuwse Bijbel met gouden slotje
Kavel 1115. 19e eeuwse Bijbel met gouden slotje

Een antieke 19e of vroeg 20e eeuwse Bijbel, ‘Het Nieuwe Testament, of alle boeken des nieuwen verbonds’, Leeuwarden, A. Jongbloed, goud-op-snee, in lederen kaft, met origineel 14 karaats (585/1000) geelgouden slot, gemerkt met eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lichte gebruikssporen, sluit niet perfect
Conditie 13 x 9 x 4 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel