Kavel 1120 19e eeuwse parfumflacon met gouden montuur
Kavel 1120. 19e eeuwse parfumflacon met gouden montuur

Een antieke 19e eeuwse kristallen parfumflacon met ruit- en diamantslijpsel, op 14 karaats (585/1000) geelgouden voet, tevens met gouden hals, dop en plaquette, gegraveerd en met opschrift ‘Souvenir’. Met binnenstopje, in originele foedraal.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Barstje aan voorzijde dop, foedraal met gebruikssporen
Conditie Hoogte foedraal 10 cm, hoogte flacon 9 cm
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel