Kavel 1391 19e eeuwse zilveren snuifdoos, J. Kooiman Schoonhoven 1891
Kavel 1391. 19e eeuwse zilveren snuifdoos, J. Kooiman Schoonhoven 1891

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren snuifdoos, met aan de bovenzijde een voorstelling van een boer met juk en twee koeien. Gemerkt JK1 = Mr. J. Kooiman, Schoonhoven, 1881-1893, jaarletter 1891.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 2 x 9,5 x 6 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel