Kavel 1174 20e eeuws tapijt
Kavel 1174. 20e eeuws tapijt

Een 20e eeuws Perzisch tapijt in rode tinten

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 124 x 167 cm
Conditie Redelijke staat, beetje sleets
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel