Kavel 1222 A.D. Copier, Leerdam Sonoor tin craquelé vaas.
Kavel 1222. A.D. Copier, Leerdam Sonoor tin craquelé vaas.

Glazen vaas uit de collectie Sonoor. Amber kleurig en voorzien van tin craquelé. Ontwerp van A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, ca.1935.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 18 cm hoog x 18 cm doorsnede.
Conditie Gaaf met iets kalk aanslag
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel