Kavel 1690 Ada Breedveld (1944), zeefdruk
Kavel 1690. Ada Breedveld (1944), zeefdruk

Ada Breedveld (1944), Twee knuffelende vrouwen in tulpentuin, zeefdruk, oplagenummer 34/90, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2004

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen h 70,5 x b 98,5 (lijst)
Conditie Rechts aan de zijkant gerestaureerde scheur, ingelijst
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel