Kavel 1576 A.D.Copier, Leerdam Sonoor tin craquelé bolvaas.
Kavel 1576. A.D.Copier, Leerdam Sonoor tin craquelé bolvaas.

Een optisch geblazen blankglazen bolvaas op zwarte voet. Voorzien van een tin craquelé decor. Collectie Sonoor. Ontwerp en gesigneerd A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam. Ca 1930.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 15,5 cm hoog en 15 cm doorsnede.
Conditie Mooie gave conditie.
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel