Kavel 1165 A.D.Copier. Twee Leerdam glazen half gesatineerde bolvaas.
Kavel 1165. A.D.Copier. Twee Leerdam glazen half gesatineerde bolvaas.

Twee half gesatineerde glazen bolvaas. Ontwerp en gesigneerd A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam. Ca 1928.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 15 cm hoog en 15 cm doorsnede.
Conditie Gaaf, maar iets kalkaanslag.
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel