Kavel 1197 Antiek gouden slotje voor armband of collier
Kavel 1197. Antiek gouden slotje voor armband of collier

Een antiek 19e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden slotje, voor een vierrijig armbandje of halssnoer. Gemerkt met oud eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 3,5 cm
Conditie Licht gedeukt
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel