Kavel 1663 Europese School 19e eeuw
Kavel 1663. Europese School 19e eeuw

Europese School: man aan tafel, aquarel, 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel