Home
Catalogus
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Catalogus
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 1663 Europese School 19e eeuw
Kavel
1663. Europese School 19e eeuw
Europese School: man aan tafel, aquarel, 19e eeuw.
Taxatiewaarde
€ 200 - € 300
Veiling
Sessie IV - 18 december 2025
Huidig bod
€ 100
Verkocht voor
€ 100
Vorig kavel
Volgend kavel