Kavel 1212 Art deco pendule, jaren '30
Kavel 1212. Art deco pendule, jaren '30

Een 20e eeuwse art deco pendule, eikenhouten kast met verchoomde details en pootjes.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 38 x 22 x 13 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel