Kavel 1491 Barometer
Kavel 1491. Barometer

Een 20e eeuwse aneroïde barometer, gemerkt C.P. Goerz, Berlin. Afgebeeld in ‘Aneroïde barometers - Ton Meyer’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel