Kavel 1285 Barometer, in de stijl van Gustave Serrurier-Bouvy
Kavel 1285. Barometer, in de stijl van Gustave Serrurier-Bouvy

Een vroeg 20e eeuwse Franse art nouveau mahoniehouten barometer en thermometer, opengewerkt en met koperbeslag. In de stijl van Gustave Serrurier-Bovy (1858 - 1910).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 54 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, werking niet getest
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel