Kavel 1199 Dirk Zwanink. Twee Westraven cloisonné wandtegels.
Kavel 1199. Dirk Zwanink. Twee Westraven cloisonné wandtegels.

Twee polychroom cloisonné wandtegels met decors van kakatoe's. Ontwerp Dirk Zwanink (1887-1950). Gemerkt voor Westraven, Utrecht.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 10 x 10 cm en 15 x 10 cm.
Conditie Beide gaaf.
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel