Kavel 1353 Droogkompas, J. Mahier Opticien Havre
Kavel 1353. Droogkompas, J. Mahier Opticien Havre

Een antiek 19e eeuws droogkompas in messing kast, gemerkt ‘J. Mahier Opticien Havre’.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 6,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel