Kavel 1459 Een deel van een aardewerken servies met rozendecor
Kavel 1459. Een deel van een aardewerken servies met rozendecor

Een deel van een aardewerken servies met rozendecor. Bestaande uit een theepot, roomstel en diverse kop en schotels Theepot gemerkt model "Paula".

Taxatiewaarde € 40 - € 60
Afmetingen Theepot is 16 cm hoog.
Conditie gebreken en beschadigingen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel