Kavel 1291 Elf vorkjes en theezeefje, Kroontje Niekerk
Kavel 1291. Elf vorkjes en theezeefje, Kroontje Niekerk

Een set van twaalf tweede gehalte (835/1000) zilveren vorkjes, model ‘Kroontje’, met daarbij een theezeefje, tevens model ‘Kroontje’. Allen gemerkt *N10 = Niekerk, Schoonhoven, theezeefje met jaarletter H (1967).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte vorkjes 11,5 cm, zeefje 13,5 cm
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel