Kavel 1684 Engelse school 19e eeuw
Kavel 1684. Engelse school 19e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Portret van een man. Ongesigneerd, Engelse School 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 55 x 46 cm, lijst 62 x 52,5 cm
Conditie Redelijke staat, met inschildering
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel