Kavel 1345 Ernst Leitz microscoop in kist
Kavel 1345. Ernst Leitz microscoop in kist

Een 20e eeuwse microscoop, Ernst Leitz Wetzlar, in houten kist. Met daarbij een doosje met preparaatjes.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel