Kavel 1305 Ernst Pleuger (1949) - vaas
Kavel 1305. Ernst Pleuger (1949) - vaas

Een 20e eeuwse keramieken vaas, aan de onderzijde gesigneerd Ernst Pleuger (1949), gedateerd 1987.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 32 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel