Kavel 1661 Europese School: zittende man
Kavel 1661. Europese School: zittende man

Europese School: zittende man, olieverf op paneel, ongesigneerd, 20e eeuw

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel