Kavel 1140 Friesche Koper Kunst, Sneek - wandbord en pijpenrek
Kavel 1140. Friesche Koper Kunst, Sneek - wandbord en pijpenrek

Een 20e eeuws messing wandbord met voorstelling van een driemaster, gemerkt ‘Friesche Koper Kunst’. Met daarbij een messing pijpenrekje met voorstelling van de Waterpoort, Sneek, tevens gemerkt ‘Friesche Koper Kunst’ en gesigneerd Jan Dijkstra (1928-2005). Met twee pijpen.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede wandbord 20 cm, pijpenrek 18 x 17,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel