Kavel 1573 Friese burgemeestersklok, 19e eeuw
Kavel 1573. Friese burgemeestersklok, 19e eeuw

Een antieke 19e eeuwse eikenhouten Friese burgemeestersklok (met dubbele kap), met latoenkoperen ornamenten, achterglasschildering zijpanelen en wijzerplaat met latoenkoper, aan de bovenzijde beschilderd van karnende boer. Ca. 1850. Achterzijde van de wijzerplaat gesigneerd 'L.D. Boer H'veen'

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Conditie Slinger gebroken, werking niet getest
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel