Kavel 1186 Gestoken houten wapenbord
Kavel 1186. Gestoken houten wapenbord

Een 20e eeuws gestoken houten wapenbord met rocaille-ornamentiek, bekroond door een wereldbol met kroon en schildvelden met onder meer schelpmotief.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 30 x 30 cm
Startbod
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel